KONTAKT Z NAMI:
tel. 509 257 052
email: biuro@dedede.pl
 
Deratyzacja

Deratyzacja- to zwalczanie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych wszelkich szkodliwych gryzoni.

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem gryzoni. Specjalizujemy się w wykonywaniu trudnych zabiegów odszczurzania dla firm branży spożywczej, przemysłowej oraz sektora rolniczego. Wykonujemy również usługi usuwania gryzoni z mieszkań i domów prywatnych.
Likwidujemy takie gryzonie jak: 

 

zwalczanie myszy, deratyzacjazwalczanie gryzoni, deratyzacja, szczur wędrowny

 


Jak działamy?

Stosowane przez nas środki chemiczne do zwalczania gryzoni to antykoagulanty I i II generacji - rodentycydy chroniczne, wywołujące śmierć gryzonia po upływie kilku dni od momentu zjedzenia. Dzięki temu inne gryzonie nie kojarzą trutki z miejscem wyłożenia, co pozwala na jej pobór w sposób ciągły, aż do momentu likwidacji całej populacji. Wykorzystywane przez naszą firmę preparaty do deratyzacji zawierają bardzo gorzką substancję, która zapobiega przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. Preparaty mają rożne formy i postacie użytkowe, o wyborze właściwego decydujemy po:

-szczegółowym zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać objęte deratyzacją
-identyfikacji gryzoni
-rozpoznaniu zagrożeń jakie stanowić może preparat deratyzacyjny

Stosujemy również urządzenia do wyłapywania gryzoni tzw. żywołapki i urządzenia unicestwiające gryzonie natychmiast (użycie tej metody jest najbardziej humanitarnym sposobem w walce z gryzoniami gdyż zwierzę nie cierpi).Po zabiegu deratyzacji, wszystkie znalezione martwe osobniki są przez nas zbierane i utylizowane. Zaufaliśmy najlepszym polskim i europejskim producentom preparatów deratyzacyjnych. Stosowane przez firmę preparaty są najwyższej jakości i posiadają atesty Ministerstwa Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny.


Sprawdź kogo dotyczy obowiązkowa deratyzacja

powszechna akcja deratyzacji
- Wykonujemy usługi w ramach obowiązkowej miejskiej deratyzacji.

Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji?
Zadzwoń: +48 509 257 052
Napisz: dddserwis@me.com