KONTAKT Z NAMI:
tel. 509 257 052
email: biuro@dedede.pl
 
Deratyzacja

Zauważyłeś w Twojej piwnicy, budynku mieszkalnym czy też budynku gospodarczym obecność nieproszonych gości – gryzoni, myszy lub szczurów? Ich występowanie jest niestety związane z działalnością i życiem człowieka, gdyż to właśnie w pobliżu ludzkich siedzib najchętniej znajdują one pokarm i sprzyjające okoliczności do zasiedlenia. Pamiętajmy, iż gryzonie mogą przystosowywać się niemalże do każdych warunków. Jedynym ratunkiem przed plagą gryzoni, czyli myszy i szczurów jest profesjonalnie przeprowadzona deratyzacja.


Szkodliwość
Choć zazwyczaj myszy kojarzą nam się z milutkimi, maleńkimi stworzonkami zjadającymi ser to tak naprawdę ich przebywanie w pomieszczeniach może wyrządzić ogromne szkody. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku szczurów. Szczur w domu to zapowiedź zmartwień i kłopotów, zaczynając na uszkodzeniach mebli, przegryzionych kablach elektrycznych czy rurach wodociągowych, na wielu groźnych chorobach skończywszy.  Nawet nie przypuszczamy, iż gryzonie, a w szczególności szczury, przenoszą ponad 60 groźnych chorób, np. gorączkę szczurzą, leptospirozę (chorobę Weila), salmonellozy, dżumę, włośnicę. Szczury i myszy swoimi odchodami i śliną mogą zanieczyszczać produkty spożywcze, ponadto często zdarza się, iż też szkodniki atakują zwierzęta domowe, a nawet ludzi. Zarówno szczury, jak i myszy wychodzą na poszukiwanie żywności po zmierzchu, dlatego gdy przypadkowo spotkamy je na swojej drodze, to znaczy, iż ich populacja jest duża, a gryzonie potrzebują pożywienia.


Rozwiązanie
Oferujemy niezwykle szybkie i skuteczne odszczurzanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala na przeprowadzenie efektywnej deratyzacji, która jednocześnie będzie bezpieczna dla domowników. Z naszą pomocą w krótkim czasie pozbędziecie się niechcianych i niebezpiecznych lokatorów, by w końcu bez strachu móc swobodnie korzystać z piwnic czy innych pomieszczeń.

Specjalizujemy się w wykonywaniu trudnych zabiegów odszczurzania dla firm branży spożywczej, przemysłowej oraz sektora rolniczego. Wykonujemy również usługi usuwania gryzoni z mieszkań i domów prywatnych.

likwidujemy następujące gryzonie (kliknij na szkodnika i przejdź do odpowiedniego działu) 

zwalczanie myszy, deratyzacjazwalczanie gryzoni, deratyzacja, szczur wędrowny

 


Jak działamy?
Jako profesjonalna firma deratyzacyjna, do zwalczania gryzoni stosujemy antykoagulanty I i II generacji - rodentycydy chroniczne, wywołujące śmierć gryzonia po upływie kilku dni od momentu zjedzenia. Dzięki temu inne gryzonie nie kojarzą trutki z miejscem wyłożenia, co pozwala na jej pobór w sposób ciągły, aż do momentu likwidacji całej populacji. Wykorzystywane przez naszą firmę preparaty do deratyzacji zawierają bardzo gorzką substancję, która zapobiega przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. Preparaty mają rożne formy i postacie użytkowe, o wyborze właściwego decydujemy po:

-szczegółowym zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać objęte deratyzacją
-identyfikacji gryzoni
-rozpoznaniu zagrożeń jakie stanowić może preparat deratyzacyjny

Stosujemy również urządzenia do wyłapywania gryzoni tzw. żywołapki i urządzenia unicestwiające gryzonie natychmiast (użycie tej metody jest najbardziej humanitarnym sposobem w walce z gryzoniami gdyż zwierzę nie cierpi).Po zabiegu deratyzacji, wszystkie znalezione martwe osobniki są przez nas zbierane i utylizowane. Zaufaliśmy najlepszym polskim i europejskim producentom preparatów deratyzacyjnych. Stosowane przez firmę preparaty są najwyższej jakości i posiadają atesty Ministerstwa Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny.


Sprawdź kogo dotyczy obowiązkowa deratyzacja

powszechna akcja deratyzacji
- Wykonujemy usługi w ramach obowiązkowej miejskiej deratyzacji.


Gdzie świadczymy usługi?
Usługi zwalczania gryzoni wykonujemy na terenie całej aglomeracji śląskiej. W uzasadnionych przypadkach dojeżdżamy w dowolnie wskazane miejsce na terenie całego kraju!

Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji? Napisz lub zadzwoń.

Wiśniewski Pest Control              Wiśniewski Pest Control

 

41-310 Dąbrowa Górnicza
ul. Jaworowa 2
tel. 32 49 44 604, fax 32 49 44 660

40-855 Katowice
ul. Janasa 4
tel. 32 494 47 04

Tagi: deratyzacja Katowice, pluskwy zwalczanie, pluskwy Tychy, firma deratyzacyjna, dezynsekcja pluskwy, dezynfekcja pluskwy, dezynsekcja Jastrzębie-Zdrój, deratyzacja Bielsko, dezynsekcja Katowice, ochrona przed szkodnikami Gliwice, monitoring ddd Rybnik, dezynfekcja Chorzów, dezynfekcja zbiorników Myszków, ochrona zieleni Mikołów, ochrona przed ptakami Czeladź, zwalczanie kretów Siemianowice Śląskie, zwalczanie nornic Tarnowskie Góry, deratyzacja Dąbrowa Górnicza, dezynsekcja Zabrze, zwalczanie os Sosnowiec, zwalczanie szerszeni Częstochowa, zwalczanie mrówek Dąbrowa Górnicza, zwalczanie prusaków Chorzów