KONTAKT Z NAMI:
tel. 509 257 052
email: biuro@dedede.pl
 
Dezynfekcja pomieszczeńDezynfekcja pomieszczeń. Likwidujemy ogniska wirusa SARS-Cov-2 powodującego chorobę COVID 19.

koronavirusMiejsca w których wykonujemy usługi:

Posiadamy 15 lat doświadczenia w odkażaniu, dysponujemy profesjonalnym sprzętem i przeszkolonymi pracownikami. Nie narażamy Państwa personelu źle dobranymi preparatami o wątpliwym stężeniu. Stawiamy na bezpieczeństwo! Wykonując zabiegi stosujemy zalecenia i wytyczne PZH i Głównego Inspektoratu Sanitarnego i WHO.

Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju wykonywanej przez Państwa działalności. Zabiegi dezynfekcji realizujemy w sposób bezpieczny dla personelu, sprzętu elektronicznego, maszyn, tkanin i mebli. Wykonujemy tylko zabiegi wysokiego poziomu. Każde powierzone nam zadanie jest analizowane indywidualnie aby jak najlepiej dopasować metodę. Z uwagi na szybkość działania przy zwalczaniu ognisk SARS-Cov-2 usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
 

Technologia wykonywania zabiegów dezynfekcji:

 

Metoda szczególnie polecana dla sektora komunikacji publicznej. Warstwa srebra koloidalnego zawarta w preparacie dodatkowo zabezpiecza narażone powierzchnię. 

 


W celu rezerwacji usług prosimy o kontakt.
 

Wiśniewski Pest Control              Wiśniewski Pest Control
myjemy i odkażamy:

Wykonujemy kompleksowe mycie i dezynfekcję obiektów rolniczych tj. ferm drobiu, kurników chlewni, obór, pieczarkarni. Wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne preparaty. Używamy urządzeń wysokociśnieniowych, techniki zamgławiania termicznego oraz ULV.

Usuwamy osady przemysłowe, myjemy i odkażamy ciągi produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, socjalne, urządzenia, maszyny.

odkażamy zarówno wodę, popłuczyny produkcyjne i ścieki.

Wykonujemy mycie i dezynfekcję środków transportu zarówno do przewożenia żywności jak i pojazdów specjalnych przeznaczonych do transportu odpadów medycznych, weterynaryjnych oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego lub produktów przetworzonych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wystawiamy protokoły pozabiegowe dla właściwych Organów Nadzorujących.

Klimatyzację i wentylację odkażamy przy użyciu techniki zamgławiania termicznego, ULV lub ozonowania.

Wykonujemy usługi nietypowe dostosowując się do potrzeb naszych klientów.
Na życzenie dostarczamy analizę mikrobiologiczną.

Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji? Zadzwoń lub napisz.
 

Wiśniewski Pest Control              Wiśniewski Pest Control

 

41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Graniczna 10B
tel. 32 49 44 604, fax 32 49 44 660

40-855 Katowice
ul. Janasa 4
tel. 32 494 47 04