KONTAKT Z NAMI:
tel. 509 257 052
email: biuro@dedede.pl
 
Dezynfekcja

Dezynfekcja to eliminowanie form wegetatywnych drobnoustrojów znajdujących się na nieożywionych powierzchniach przez wpływ na strukturę bakterii i przemianę materii. Celem dezynfekcji jest zapobieganie szerzeniu się chorób zakaźnych, przez przecięcie dróg, którymi drobnoustroje mogą rozprzestrzeniać się w środowisku i doprowadzić do zakażenia osób wrażliwych.

myjemy i odkażamy:

Wykonujemy kompleksowe mycie i dezynfekcję obiektów rolniczych tj. ferm drobiu, kurników chlewni, obór, pieczarkarni. Wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne preparaty. Używamy urządzeń wysokociśnieniowych, techniki zamgławiania termicznego oraz ULV.

Usuwamy osady przemysłowe, myjemy i odkażamy ciągi produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, socjalne, urządzenia, maszyny.

odkażamy zarówno wodę, popłuczyny produkcyjne i ścieki.

Wykonujemy mycie i dezynfekcję środków transportu zarówno do przewożenia żywności jak i pojazdów specjalnych przeznaczonych do transportu odpadów medycznych, weterynaryjnych oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego lub produktów przetworzonych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wystawiamy protokoły pozabiegowe dla właściwych Organów Nadzorujących.

Klimatyzację i wentylację odkażamy przy użyciu techniki zamgławiania termicznego, ULV lub ozonowania.

Wykonujemy usługi nietypowe dostosowując się do potrzeb naszych klientów.
Na życzenie dostarczamy analizę mikrobiologiczną.

Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji?
Zadzwoń: +48 509 257 052
Napisz: dddserwis@me.com

 

41-310 Dąbrowa Górnicza
ul. Jaworowa 2
tel. 32 49 44 604, fax 32 49 44 660

40-855 Katowice
ul. Janasa 4
tel. 32 494 47 04