KONTAKT Z NAMI:
tel. 509 257 052
email: biuro@dedede.pl
 
Dezynsekcja

Szkodliwość insektów
Nikogo nie trzeba przekonywać, jak uciążliwe i niebezpieczne dla zdrowia mogą być insekty. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile chorób mogą przenosić owady występujące w budynkach mieszkalnych czy też pomieszczeniach gospodarczych. Przenoszenie wirusów poważnych chorób (takich jak tyfus, czerwonkę, gruźlicę i inne), dotkliwe pogryzienia, zanieczyszczone jedzenie – to tylko z niektóre z zagrożeń związanych z obecnością dzikich lokatorów w mieszkaniach, zakładach produkcyjnych czy lokalach użytkowych. Jeżeli nieproszone owady zagnieździły się w lokalu gastronomicznym lub zakładzie, fabryce czy magazynie, w którym wytwarzana lub przechowywana jest żywność, to może mieć to dramatyczne skutki dla reputacji firmy i zdrowia klientów. Insekty mogą skazić produkty spożywcze, zanieczyścić je odchodami, bakteriami, pasożytami. Kontakt owadów z żywnością będzie także skutkował jej popsuciem. 
Nie należy ignorować obecności insektów, gdyż może nas to słono kosztować. Ugryzienie przez insekta często skutkuje obrzękiem, swędzeniem, reakcją alergiczną, a nawet wstrząsem anafilaktycznym. Niezbędna jest dezynsekcja.


Rozwiązanie
Nasza firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu dezynsekcji, mające na celu zwalczanie owadów w pomieszczeniach produkcyjnych, magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych. Zajmujemy się również usuwaniem gniazd os i szerszeni oraz zwalczaniem innych dokuczliwych owadów na zewnątrz tj: komarów, much, meszek, mrówek itp. Aby szybko i skutecznie pozbyć się karaluchów, prusaków, pcheł i innych owadów konieczna jest dezynsekcja przeprowadzona przez specjalistów. Tylko wtedy będzie ona bezpieczna dla mieszkańców i otoczenia, a śmiertelna dla insektów.

Naszych klientów zapewniamy, iż dezynsekcja i wszystkie związane z nią działania są wykonywane zgodnie z wymogami szeroko pojętego bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi i zwierząt, ponadto stosujemy nowoczesne specjalistyczne preparaty wiodących światowych producentów. Skuteczność i niezawodność naszych rozwiązań jest wynikiem integrowanych metod zwalczania szkodników, do których zalicza się metody mechaniczne, fizyczne i chemiczne.


Zwalczamy wszystkie insekty!
Poniżej przedstawiamy wybrane gatunki szkodników które likwidujemy najczęściej. Kliknięcie danego szkodnika przeniesie Państwa do odpowiedniego działu.

szkodniki sanitarne: 

zwalczanie prusakówzwalczanie pluskwy, odpluskwianie zwalczanie pcheł
zwalczanie mrówekzwalczanie muchzwalczanie rybików cukrowych


szkodniki magazynowe:


zwalczanie mącznika młynarkazwalczanie trojszykówzwalczanie wołka zbożowegozwalczanie strąkowcazwalczanie skórnika słonincazwalczanie psotników, zwalczanie gryzkówzwalczanie rozkruszkówzwalczanie omacnicy spichrzanki, zwalczanie moli, zwalczanie mklikówszkodniki dokuczliwe i niebezpieczne:

zwalczanie os, zwalczanie szerszenizwalczanie kleszczyodkomarzanie 


inne:


zwalczanie krocionogów, wijezwalczanie biedronki azjatyckiejzwalczanie pleśniakowca lśniącego

 


Jak działamy?
Dezynsekcja jest poprzedzona gruntownym zapoznaniem się ze specyfiką obiektu oraz identyfikacją szkodnika, dzięki czemu możemy dostosować najbardziej optymalne i efektywne metody. Firma posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów dezynsekcji gazowej-fumigacji gazami zaliczanymi do toksycznych i bardzo toksycznych (dawniej I i II klasa toksyczności).

Używane przez firmę preparaty są najwyższej jakości i posiadają atesty Ministerstwa Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny. Usługi wykonujemy różnymi metodami i technikami. Stosowane przez nas metody to:

 

DDD

Sprawdź co dokładnie kryje się za pojęciami Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji? Zadzwoń lub napisz.

 

Wiśniewski Pest Control              Wiśniewski Pest Control

 

41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Graniczna 10B
tel. 32 49 44 604, fax 32 49 44 660

40-855 Katowice
ul. Janasa 4
tel. 32 494 47 04