KONTAKT Z NAMI:
tel. 509 257 052
email: biuro@dedede.pl
 
Ochrona przed szkodnikami, monitoring DDD

Dążymy do tego, by ochrona przed szkodnikami wykorzystujaca monitoring ddd Państwa obiektu była realizowana na najwyższym poziomie. Dzięki biegłej znajomości przepisów dotyczacych bezpieczeństwa żywności, ciągłym podnoszeniem kwalifikacji i dobrą znajomością rynku jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze możliwe rozwiązania.
Wdrożony przez nas elektroniczny system nadzoru usług DDD umożliwia naszym klientom bezpośredni dostęp on-line do dokumentacji, urządzeń i statystyk obiektu. 


Monitoring ddd - dla kogo świadczymy usługi?


Trzy warianty usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.


Pakiet biznes
Pakiet dedykowany dla klientów ceniących kompleksowe rozwiązania i maksymalne udogodnienia. Pakiet zawiera:

Pakiet optymalny
Pakiet dedykowany dla klientów ceniących elastyczne podejście i zoptymalizowanie kosztów obsługi. Pakiet zawiera:

Pakiet komfort
Pakiet dedykowany dla małych i mikro przedsiębiorców z wdrożonym Programem Warunków Wstępnych (np. mały sklep) bazujących na dobrych praktykach produkcyjnych i higienicznych GMP/GHP. Znając potrzeby rynku wiemy jak dopasować odpowiednie rozwiązania i zredukować przy tym Państwa koszty monitoringu szkodników do absolutnego minimum. U nas samemu można zadecydować o wysokości abonamentu i o liczbie wizyt serwisowych.


Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej ustalimy dogodny termin bezpłatnego audytu wstępnego, tzw. "audytu zerowego". W czasie wizytacji Zakładu wykonamy kompleksową ekspertyzę, która pozwoli nam przygotować optymalną ofertę dostosowaną do jego potrzeb i wymagań. Usługi monitoringu szkodników świadczymy dla klientów na terenie aż 9 województw! Śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie.
Audyt wstępny jest całkowicie bezpłatny!

 

mapa obsÅ‚ugiwanych województw w zakresie monitoringu szkodników

 

ochrona przed szkodnikamiochrona przed szkodnikamiochrona przed szkodnikamiochrona przed szkodnikami

 

 

Wiśniewski Pest ControlWiśniewski Pest Control


Dla kogo ochrona przed szkodnikami jest obowiązkowa?

Dbając o bezpieczeństwo żywności w aspekcie regulacji prawnych, każde przedsiębiorstwo spożywcze, zakład, hurtownia, magazyn, piekarnia czy sklep spożywczy którego dotyczy Rozporządzenie (WE) nr. 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004r. w sprawie higieny środków spożywczych jest zobligowane do wdrożenia w zakładzie procedur bazujących na zasadach HACCP.
System HACCP wykorzystuje działania zapobiegawcze dla zagrożeń bezpieczeństwa zdrowotnego żywności w postaci Dobrych Praktyk-produkcyjnych i higienicznych. Dobra Praktyka Higieniczna (GHP) zakłada m.in., że obiekt powinien posiadać odpowiednie informacje na temat zagrożeń, które mogą powstawać podczas produkcji oraz działaniach powiązanych. Zagrożeniem które zostało wymienione są szkodniki, które muszą podlegać okresowej kontroli i zwalczaniu.


Działania związane z ochroną przed szkodnikami regulują również przepisy weterynaryjne:

Żeby dostosować obiekt do wymagań na poziomie kontroli i zwalczania szkodników (pest control) niezbędna jest pomoc profesjonalnej firmy zwalczającej szkodniki. Wiśniewski Pest Control to zespół fachowców posiadających szeroką wiedzę w zakresie entomologii, biologii a także zajmujących się przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji systemowej, oszacowaniem ryzyka związanego ze szkodnikami, przeprowadzaniem szkoleń i w razie konieczności wykonujących zabiegi dezynsekcji i deratyzacji.

 

41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Graniczna 10B
tel. 32 49 44 604, fax 32 49 44 660

40-855 Katowice
ul. Janasa 4
tel. 32 494 47 04